Özel ve Çömez’e ‘troll’ tepkisi: Biz gitsek kapıdan sokmazlar…

İktidara yakın gazetelerden CNN Türk’te yorumculuk yapan ve sosyal medya hesabından muhalifleri hedef gösteren paylaşımlarıyla bilinen Taha Hüseyin Karagöz, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret etti.

Sosyal medya hesabından önce AK Parti, ardından İYİ Parti Grup Başkanvekili Turhan Çömez’i ziyaret ettiğini duyuran Karagöz, daha sonra CHP Genel Merkezi’nde Özel’le yaptığı görüşmeden fotoğraflar paylaştı.

Karagöz “Ankara’daki son durağım; CHP lideri Sn. @eczozgurozel oldu. Yine kibar ve samimi bir ev sahibiydi. Siyasette ortamı yumuşatacak adımların yenilerini planlıyor. Sadece görüşmek bağlamında değil, sahiplenmeyi de katıyor. Türk politikası adına umut verici gelişmeler doğrusu” yorumunu yaptı.

‘ÇOK İYİ FİKİR…’

Özel ve Çömez’in Taha Hüseyin Karagöz’ü kabul etmesi sosyal medyada tepki çekti. Karagöz’ün daha önce yaptığı “İBB’de teröristler çalışıyor” gibi çıkışlarını, İsmailağa Cemaati’nde 6 yaşındaki H.K.G’nin ‘evlilik’ adı altında yıllarca istismar edilmesinin üzerini örtme çabasını, sayısız muhalifi ve muhalefet partilerini hedef göstermesini hatırlatan sosyal medya kullanıcıları Özgür Özel ve Turhan Çömez’e tepki gösterdi.

İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan, Karagöz’e “Değerli gazeteci” diyen Turhan Çömez’e yönelik “Partimize, Kurucu Genel Başkanımıza, bize çeşitli iftiralar atarak yalan haber yapmakta usta gazeteci görünümlü bir şahsı, ağzından akıttığı salyalarla yıllarca bizlere saldıran bir trolü Grup Başkanvekilliğinin ilk gününde makamda ağırlamak çok iyi bir fikirdi. Devamını niyaz ederiz..!” ifadelerini kullandı.

Taha Hüseyin Karagöz’ün ziyaretlerine iliştin sosyal medyadaki paylaşımlardan bazıları şöyle:

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir